Co děláme?


Umíme uchopit Váš projekt, počínaje IT a software podporou, zajištěním financování, nalezením investorů až po optimální ekonomickou a prodejní strategii.

Software & IT servis

Bluetme - Software & IT servis 


Programování mobilních a PC aplikací, návrh webových stránek, včetně jejich správy a průběžná IT podpora projektů v našem portfoliu.

Start-up společnosti

Bluetme - Startup společnosti


Posoudíme Váš obchodní záměr a strategii, pomůžeme Vám s podnikatelským plánem, a komunikací s potenciálními investory, včetně fund raising kampaní.

Vydavatelství & nakladatelství

Bluetme - Vydavatelství & nakladatelství

Podporujeme nové a talentované autory, které zastupujeme před agenturami a streamovacími společnostmi v USA a dalších zemích. Zajišťujeme PR a chráníme jejich autorská práva.

Finanční poradenství

Bluetme - Finanční poradenství


Pomáháme s tvorbou podnikatelských plánů, finanční analýza Vašeho projektu, komunikace s bankami nebo potenciálními investory, fund raising kampaně.

Komodity

Bluetme - Komodity


Přeshraniční komoditní transakce, zastupování prodávajících nebo kupujících v zahraničí, optimalizace ekonomické a daňové strategie mezinárodní obchodů. 

Veřejné projekty

Bluetme - Veřejné projekty


Společenská odpovědnost není pro nás jenom fráze, zaleží nám na životním prostředí, podporujeme veřejné komunity v zemích, kde působíme.

Sociální odpovědnost

Bluetme - Sociální odpovědnost


Záleží nám na životním prostředí, snažíme se minimalizovat dopad našeho podnikání na životní prostředí. Také podporujeme veřejné komunity v zemích, kde působíme.

Mezinárodní obchod

Bluetme - Mezinárodní obchod


Přeshraniční komoditní transakce, zastupování prodávajících nebo kupujících v zahraničí, optimalizace ekonomické a daňové strategie mezinárodní obchodů.


Wherever, whenever!