Co děláme...

Umíme uchopit Váš projekt, počínaje IT a software podporou, zajištěním financování, nalezením investorů až po optimální ekonomickou a prodejní strategii. 

-


Programování mobilních a PC aplikací, návrh webových stránek, včetně jejich správy a průběžná IT podpora projektů v našem portfoliu.

-

NOVINKA - Od jara 2023 připravujeme revoluční, cenově velmi dostupný
digitální satelitní kartu, která umožní příjem místního televizního vysílání v zahraničí.

Bluetme - Nanotechnologie | Distribuce a implementace produktů založených na nejnovějším výzkumu nanotechnologií. Spolupracujeme se špičkovými výrobci, kteří mají řadu patentů a licencí.

-
Bluetme - Startup společnosti
Posoudíme Váš obchodní záměr a strategii, pomůžeme Vám s podnikatelským plánem, a komunikací s potenciálními investory, včetně fund raising kampaní.

-

Bluetme - vydavatelství & nakladatelství  | Podporujeme nové a talentované autory, které zastupujeme před agenturami a streamovacími společnostmi v USA a dalších zemích. Zajišťujeme PR a chráníme jejich autorská práva.

-

Bluetme - Finanční poradenství | Pomáháme s tvorbou podnikatelských plánů, finanční analýza Vašeho projektu, komunikace s bankami nebo potenciálními investory, fund raising kampaně.

-

Bluetme - Komodity | Přeshraniční komoditní transakce, zastupování prodávajících nebo kupujících v zahraničí, optimalizace ekonomické a daňové strategie mezinárodní obchodů.

-

Bluetme - Veřejné projekty | Společenská odpovědnost není pro nás jenom fráze, zaleží nám na životním prostředí, podporujeme veřejné komunity v zemích, kde působíme.

-

Bluetme - Sociální odpovědnost | Záleží nám na životním prostředí, snažíme se minimalizovat dopad našeho podnikání na životní prostředí. Také podporujeme veřejné komunity v zemích, kde působíme. 

-

Bluetme - Mezinárodní obchod | Přeshraniční komoditní transakce, zastupování prodávajících nebo kupujících v zahraničí, optimalizace ekonomické a daňové strategie mezinárodní obchodů.