Hlavní projekty

Rozcestník

Harvestorová technologie

Naše nejmodernější technologie pro kácení a správu lesa 

Bluetme ve spolupráci s našimi partnery dokáže zajistit kompletní péči o Váš les. Těžbu dřeva provádíme za pomoci moderní harverstorové technologie, která mimo jiné umožňuje i těžbu v těžko přístupných terénech a tzv. rizikové kácení. Naše následná péče o lesní hospodářství zahrnuje úklid lesa a pěstební činnost - výsadba nových stromků a jejich následná pravidelné péče - zalesňování, včetně dodávky sadebního materiálu, ochrana lesa, výchova mladých lesních porostů), a následná průběžná péče o vysázené stromy (prořezávky, probírky atd.).


Nanotech produkty

Bezpečnostní protiskluzová aplikace

Jedná se o dlouhotrvající transparentní ochranu se silným protiskluzovým účinkem, která navzdory své vysoké funkčnosti nemění vzhled povrchu. Po nanesení se v povrchu vytvoří tisíce důlků, ze kterých se při došlápnutí vytlačí tekutina a vzniklý podtlak zabrání uklouznutí na mokré podlaze. 


Satelitní TV karty 

32 kanálů z 31 zemípouze na 1 televizní kartě!

Připravujeme revoluční, cenově velmi dostupnou digitální satelitní kartu, která umožní příjem místního televizního vysílání v zahraničí.


Lounge TV

Chill out s Lounge TV

Lounge TV přichází s jedinečným formátem globálního televizního vysílání. Kombinuje hudbu předních národních a mezinárodních DJs s úžasnými záběry v plném rozlišení 4K. Hlavní náplní vysílání jsou videa z celého světa a různé tematické bloky doprovázené kvalitní hudbou Lounge.