Get in touch

TikTokSnapchatInstagramFacebookYouTubeTwitterTumblrPinterestLinkedIn

Představujeme vám..

Vyhraj.to, multimediální soutěžní platformu pro všechny, kdo rádi soutěží a vyhrávají. S moderními prvky gamifikace můžete postupovat na vyšší úrovně a získat tak přístup k exkluzivnímu bonusovému obsahu. Zážitky z výher a soutěží jsou teď ještě vzrušující!

VYHRAJ.TO obsahuje moderní prvky gamifikace. V průběhu soutěží můžete postoupit na vyšší úrovně/levely a získat tak přístup k exkluzivnímu bonusovému obsahu.

Pro soutěžící ツ

Jak soutěžit s Vyhraj.to ?

Pro inzerenty ツ

Vaše reklama ve Vyhraj.to ..

Pro sponzory ツ

Jak se stát sponzorem ve Vyhraj.to ?

Vystupte z davu s Vyhraj.to!

Udělejte první krok a vynikněte s naší soutěžní platformou! Zapojte se do soutěží, kde budete v centru dění a propagujte svůj projekt, produkt, nebo službu!

Pro soutěžící ..

Co je VYHRAJ.TO?

VYHRAJ.TO je soutěžní platforma pro všechny, kdo rádi soutěží a vyhrávají.

Jak s námi můžete soutěžit?

Soutěžit s námi můžete prostřednictvím sociálních sítí Facebook, Instagram a LinkedIn. Stačí se připojit a být připraven na vzrušující výzvy a skvělé ceny! Pokud jste členem jedné z našich skupin nebo stránek, získáte vždy k výhře také bonusy!

Další soutěžní výhody a exkluzivní obsah!

VYHRAJ.TO není jen o soutěžení, VYHRAJ.TO obsahuje také moderní prvky gamifikace. V průběhu soutěží můžete postoupit na vyšší úrovně/levely a získat tak přístup k exkluzivnímu bonusovému obsahu.

Kdo s námi může soutěžit?

Účastníkem soutěže (soutěžícím) se může stát fyzická osoba starší 18 let s bydlištěm a kontaktní adresou na území České nebo Slovenské republiky, která má zřízený platný účet: Facebook, Instagram nebo LinkedIn. 

Jak zjistím, že zrovna probíhá soutěž?

O soutěži informujeme vždy na všech uvedených sociálních sítích

Pro inzerenty ..

Využijte sílu VYHRAJ.TO! a zvýrazněte svou reklamu!

Výhody naší reklamní platformy:

 • Široký dosah mezi inzerenty včetně soutěžních skupin: Propagujte své projekty, produkty nebo služby ve všech našich inzertních skupinách na Facebooku s více než 194 tisíci uživateli a sledovaností více jak 321 tisíci.
  Seznam inzertních skupin naleznete zde

 • Gamifikace pro maximální efekt: Doporučujeme využívat "gamifikační" prvky v soutěžích a reklamách. Spotřebitelské soutěže jsou efektivním nástrojem pro zviditelnění i získání zákazníků.

 • Pravidelná reklama s flexibilními balíčky: Soutěžní balíčky obsahují reklamu přizpůsobenou vašim potřebám. 

 • Vystupte z davu s VYHRAJ.TO: Udělejte první krok, vystupte z davu a získejte pozornost s naší soutěžní platformou. Propagujte své projekty, produkty nebo služby efektivně a sledujte, jak rostou vaše prodeje a povědomí o Vašem produktu nebo službě.

Jak s námi můžete spolupracovat?

 • Vyberte si balíček: Prozkoumejte naše cenové balíčky a vyberte ten, který nejlépe odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

 • Gamifikujte svou reklamu: Využijte gamifikační prvky a spotřebitelské soutěže pro maximální zapojení a výsledky.

 • Získejte pravidelnou reklamu: S našimi flexibilními balíčky Vám zajistíme pravidelnou reklamu přesně podle konkrétních požadavků.

 • Vynikněte s VYHRAJ.TO: Získávejte okamžitou pozornost a přístup k novým zákazníkům! Nečekejte, až si lidé všimnou vašeho produktu nebo služby, ale zajistíme, že se okamžitě dostanete před stovky tisíc potenciálních zákazníků! 

Jaké výhody Vám přinese Vyhraj.to?  

 • Nejlepší dosah a zapamatovatelnost: Tato forma inzerce nabízí optimální dosah a vynikající schopnost zůstat v povědomí potencionálních zákazníků.

 • Pozitivní public relations inzerenta: Pozitivní vnímání inzerenta zajišťuje rychlý nárůst návštěvnosti, například na Facebookové stránce.

 • Multiplikační efekt soutěží: například: Každý soutěžící je povinen označit dalších 3-5 uživatelů, což zvyšuje dosah a šíření kampaně.

 • Přímá spotřebitelská odezva: Vyhraj.to poskytuje přímou zpětnou vazbu ohledně produktu, který je nejvíce preferován mezi spotřebiteli.

 • Možnost vybudovat spotřebitelskou základnu: Ideální pro uvedení nového produktu na trh a vybudování věrné uživatelské základny.

 • Přímá možnost komunikace se soutěžícími: Komunikace se zákazníky v reálném čase přináší další rozměr interakce.

 • Vylepšení ESG profilu Vaší společnosti: Soutěže mohou být použity k posílení environmentální, sociální a správní odpovědnosti společnosti.


Závěr:

Soutěže jsou efektivním způsobem, jak získat široký dosah a silnou zapamatovatelnost pro vaši prezentaci ve Vyhraj.to. Zároveň umožňují budovat pozitivní vztahy s veřejností, což vede k rychlému nárůstu návštěvnosti, zejména na sociálních sítích. Multiplikační efekt soutěží zajistí organický růst a přímá spotřebitelská odezva vám poskytne cenné informace o preferencích. Soutěže nejen budují loajalitu spotřebitelů, ale také poskytují prostor pro přímou komunikaci s vaším publikem v reálném čase.
To vše je přínosné i pro zlepšení ESG profilu vaší společnosti.
Soutěže jsou tak vynikajícím investičním tahem pro inzerci
s dlouhodobými účinky.

Odkazy: Vyhraj.to web; Galerie soutěží; Facebook; Instagram
Dolnující informace k inzerci naleznete zde. Statistika uživatelů zde.  

Pro sponzory ..

Propojte svou značku s VYHRAJ.TO!

Sponzorství v rámci VYHRAJ.TO Vám dlouhodobě zajistí rychlý růst zákazníků pro Vaše produkty nebo služby, zároveň zvyšíte povědomí o Vaší značce.

Výhody sponzorství:

 • Dlouhodobá Expozice: Sponzorství je dostupné na období jednoho roku, což vám poskytuje kontinuální přítomnost a výraznou expozici v komunitě VYHRAJ.TO.
 • Rozsáhlý Dosah: Propagujte svou značku ve všech našich inzertních skupinách na Facebooku, které čítají více než 194 tisíc uživatelů a mají sledovanost více jak 321 tisíc, včetně stránek a soutěžních skupin.
 • Moderní Gamifikace: Zúčastněte se moderních prvků gamifikace naší soutěžní platformy, což vám poskytne jedinečnou příležitost k interakci s naší komunitou.

Možnosti sponzorství:

 • Finanční Sponzorství: Reklamní kampaní ve VYHRAJ.TO na podporu Vaší značky  získáváte významné výhody ve formě dlouhodobé viditelnosti a propagace.
 • Produktové Sponzorství: Poskytněte své produkty jako výhru v soutěži, což představuje výbornou možnost pro propagaci a osloví nové zákazníky.

Vaše značka může být díky soutěži dlouhodobě viditelná v naší  platformě VYHRAJ.TO. Rádi s vámi podrobněji prodiskutujeme možnosti a přizpůsobíme formu sponzorství Vašim specifickým potřebám. Tým Vyhraj.to

Chcete se dozvědět více? | Máte nějaké otázky? | Kontaktujte nás!

Můžete ale také přejít přímo na webové stránky VYHRAJ.TO