jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu

Adler Resort (Rakousko)

Hosté hotelu Adler Resort v Hinterglemmu v rakouských Alpách již využívají naše protiskluzové nanotechnologie, a to jak v interiéru kolem lázeňského bazénu, tak i venku před hotelem na místech, kde hrozí zvýšené riziko uklouznutí.

Adler Resort je jedním z nejmodernějších hotelových zařízení v rakouské části Alp nedaleko Salcburku. Hosté mohou využívat celou řadu služeb - vynikající kuchyni, vynikající personál, nejmodernější lázně - a svůj pobyt mohou spojit s konferencemi a společenskými akcemi. Vřele doporučujeme! Pro více informací a rezervaci klikněte zde.

Představujeme vám..

Nano-Tech, jednu z našich klíčových oblastí specializace. Zaměřujeme se na distribuci a implementaci inovativních produktů, které vycházejí z nejnovějšího výzkumu v oblasti nanotechnologií. Spolupracujeme s předními výrobci, kteří disponují širokou řadou patentů a licencí. Naším hlavním cílem je poskytovat špičková řešení v této oblasti prostřednictvím efektivní distribuce a kvalitní implementace.

Proč se vystavovat riziku zranění klientů a potenciálních
právních důsledků? Použijte naši revoluční
protiskluznou ochranu pro všechny povrchy!

Bezpečnostní protiskluzná aplikace

Jedná se o dlouhotrvající transparentní ochranu se silným protiskluzovým účinkem, která navzdory své vysoké funkčnosti nemění vzhled povrchu. Po nanesení se v povrchu vytvoří tisíce důlků, ze kterých se při došlápnutí vytlačí tekutina a vzniklý podtlak zabrání uklouznutí na mokré podlaze. Díky svému složení se tato aplikace stává součástí naneseného povrchu, a proto se neodlupuje ani neroluje. U takto naneseného povrchu není třeba měnit způsob údržby. Povrch lze čistit i strojově. Aplikace nevyžaduje žádné stavební úpravy a po neutralizaci je okamžitě průchozí. Životnost protiskluzové aplikace závisí na odolnosti konkrétního materiálu. Ze zkušeností víme, že může být 8 a více let.

Lze jej použít na keramiku, žulu, břidlici, hladký beton, smaltované povrchy, mozaiky, čedič a další minerální povrchy.

Naše aplikace může zvýšit účinnost "protiskluzné" dlažby až na skupinu C.


Kde můžete aplikaci použít?

Především v bazénech, aquaparcích, saunách a wellness centrech. V restauracích a hotelech, v kuchyních, koupelnách, na toaletách, v šatnách, na nástupištích železničních stanic, v nemocnicích a sociálních zařízeních (pečovatelské domy, domovy důchodců, ústavy pro mentálně a tělesně postižené), na sportovištích, na čerpacích stanicích, v nákupních centrech, všude tam, kde je zvýšené riziko uklouznutí na mokrém povrchu. Lze jej použít v potravinářských a průmyslových provozech? Ano, je vhodný pro použití v potravinářských a průmyslových provozech proti olejům a jiným kluzkým kapalinám. Používá se na dlaždice, žulu, keramiku, kameninu, mramor. Nepoškodí povrch?

Aplikace nezpůsobuje degradaci stávajícího povrchu.


Lze aplikaci použít v potravinářských a průmyslových provozech?

Ano, je vhodný pro použití v potravinářských a průmyslových provozech proti oleji a jiným kluzkým kapalinám. Používá se na dlaždice, žulu, keramiku, kameninu, a mramor.


Poškodí aplikace povrch?
Ne. Aplikace nezpůsobuje degradaci stávajícího povrchu.  

Jaká jsou schválení aplikace?

Aplikace zajistí preventivní protiskluzovou ochranu s klasifikací R10 a C>24°
klasifikace, DIN 51097, EN 134 51-1, CEN/TS 16165, DIN 51130,
EN 72 5191, EN ISO 10545-7.


Čisticí a úklidové prostředky

Naše řada čisticích prostředků je silným kalibrem pro všechny druhy nečistot. Dokážeme vyčistit velmi silně znečištěné povrchy i běžně znečištěné povrchy. Poradíme si se silně ulpělou mastnotou, vápenatými, solnými a minerálními usazeninami, vodním kamenem, skvrnami od rzi, atmosférickými nečistotami, mastnou (dopravní) špínou, kyselými mastnotami a mimořádně odolnými skvrnami neurčitého původu.

Nabízíme prodej vysoce účinných čisticích prostředků i čištění povrchů jako službu.

Naše služby a výrobky se používají především při čištění fasád domů, střešních krytin, opláštění hal a průmyslových objektů, ploch čerpacích stanic, různých typů podlah a obkladů. Čistíme také památkově chráněné budovy (historické budovy, sochy, pomníky), náhrobky, hrobky.

Můžete si koupit čisticí prostředky?

Ano. Prodáváme vysoce účinné čisticí prostředky.

Provádíte také úklid?

Ano, provádíme. Čištění povrchů poskytujeme jako službu.

Studie a certifikáty | Pouze na vyžádání.
Technické listy a prezentace | Pouze na vyžádání.
Reference |
Pouze na vyžádání. 


Chcete se dozvědět více? | Máte nějaké otázky? | Kontaktujte nás!