Stránka se do 29.9.2023 upravuje.

PRO SPONZORY

Informace

Pořadatel a organizátor soutěže VYHRAJ.TO | level 1 a 2.

Bluetme, s.r.o. ,
se sídlem:

Hornická 833/5,
735 64 Havířov
Česká republika

Identifikační číslo (IČ): 09871357; (DIČ) CZ 09871357

Bluetme, s.r.o., C 84589 vedená u Krajského soudu v Ostravě,

(dále jen jako "Společnost, Pořadatel nebo Organizátor") Společnost je také provozovatelem Facebook stránky https://www.facebook.com/officialvyhrajto/ ,
Facebook spupiny https://www.facebook.com/groups/skupinavyhrajto ,
Instagram profilu https://www.instagram.com/official_vyhraj.to/ a LinkedIn stránky https://www.linkedin.com/company/vyhrajto/ . 

Zajímáte o sponzorství některé z našich soutěží nebo chcete spolupracovat dlouhodobě?

Jsme připraveni propagovat Vaše sponzorské předměty v rámci našich soutěží na všech našich sociálních sítích, včetně sítí našich současných i budoucích mediálních partnerů. Mějte prosím na vědomí, že si vyhrazujeme právo odmítnout Váš předmět sponzorství, pokud je v rozporu s našimi etickými hodnotami nebo s cílovou skupinou našich soutěžících.  

Máte zájem o dlouhodobou obchodní spolupráci?

Napište nám prosím, jaká je Vaše představa o možnostech spolupráce tak, abychom Vám mohli připravit co nejkonkrétnější nabídku a pomohli Vám naplnit Vaše obchodní cíle.  

Zajímáte se o logo VYHRAJ.TO na Vašich stránkách, ve Vašem médiu/produktu nebo ve Vaší provozovně?

Jsme připraveni na dlouhodobou strategickou spolupráci, pokud je v souladu s našimi firemními etickými hodnotami. Kontaktujte nás s Vaší představou o spolupráci na sdílení našeho loga VYHRAJ.TO na Vašem produktu, Vašem webu nebo ve Vaší provozovně a my Vám připravíme nabídku ušitou na míru.  

Kontaktujte nás:

VYHRAJ.TO

E-mail: info@vyhraj.to 

Tým Vyhraj.to