(IN) NOVINKY

Tato stránka je vyhrazena pouze členům (IN) Inzertních novin. Všechny přidružené skupiny a stránky, včetně odkazů, naleznete na konci této stránky.  

1 | VÝHODY PRO VŠECHNY ČLENY 

2 | VÝHODY PRO PODNIKAJÍCÍ ČLENY zde 

3 | STRÁNKA, kde VÁS BUDEME O VŠEM INFORMOVAT

Jste-li členem některých z našich skupin a stránek, vítejte

Jistě jste si všimli, že jsme novými správci skupin, ve kterých inzerujete. Stránky jsme převzali ve stavu, který nám nevyhovoval, protože obsahoval falešné účty, hoaxy, erotiku a pornografii. Skupiny byly zahlcovány opakovanou (stejnoureklamou  od uživatelů "tak, abyste jejich inzerát nepřehlédli". Strávili jsme několik měsíců (a stále  pokračujeme) mazáním a dalšími úpravami, včetně tvoření pravidel, která chceme, aby se dodržovala. 

Naším cílem není další inzertní místo, kam byste pouze vložili inzerát a čekali na výsledek – k tomu lze využít desítky jiných skupin. Chceme vám umožnit mnohem více!

Každý hledá nějaký ten přivýdělek nebo nějaké výhody.. Zkuste to s námi.
Nebude vás to nic stát, a ještě můžete získat!

Připravujeme pro vás různé soutěže s lákavými cenami, zajímavé slevy na různé produkty, služby a to vše od našich sponzorů! Navíc vám již v některých skupinách umožňujeme získávat provizí za úspěšná zprostředkování. To vše je dostupné pouze pro členy našich skupin! Mnoho příjemných překvapení pro Vás připravujeme na letní a předvánoční období!

Každou skupinu při dosažení určitého počtu členů uzavřeme (bude však dále veřejně dostupná), nebude již tedy možné se ke skupině přidat. jimkou bude pouze situace, kdy pro porušení pravidel člena ze skupiny odebereme. Pak teprve bude mít nový čekající žadatel možnost stát se členem skupny). Proč jsme se tak rozhodli? Ze zkušenosti víme, že příliš velká skupina přestává být uživatelsky přehledná a Vaše inzerce se ztrácí v záplavě dalších inzerátů (běžný uživatel si prohlédne průměrně prvních 30-50 inzerátů, poté odejde). 


Podívejte se na některé z připravovaných novinek..

Správci, moderátoři a tým IN

Soutěže!

Naše soutěže budeme pravidelně zveřejnovat jak v Inzertních novinách, tak na IN FB stránce a ve skupině VYHRAJ.TO . Naše soutěže ale mohou být také určené výhradně pro vybrané lokality nebo lokalitu. Např. soutěž pro skupinu Brno a okolí - In poskytne brněnský sponzor voucher pro 2 osoby do jeho restaurace.  

Novinka: Letní období přinese tématicky laděné soutěže, např. kompletně hrazené pobyty pro děti do příměstských táborů zatím co vánoční období přinese např. dárky pro všechny členy rodiny, apod.

Všechny soutěže vždy také na FB stránce IN

Slevy!

Členové našich skupin také získají přístup k exkluzivním slevám na různé produkty a služby, některé jsou regionální, některé budou celoplošné. 

Příkladem může být možnost zakoupit originální, vysoce kvalitní italské prosecco přímo od výrobce za cenu o 40% nižší oproti běžným cenám! Nakupujete tak za velkoobchodní, výrobní, často zaváděcí cenu!

Slevy mohou být spuštěny bez plánovaného avíza. například dnes vyjednáme a zároveň spustíme konkrétní zlevněný prodej. 

Všechny provize také na FB stránce IN

Všechny provize také na FB stránce IN
Webová stránka se připravuje...

Provize!

Zavádíme pro Vás také motivační systém provizí!
U inzerce označené logem 
ZTPROSTŘEDKUJ.TO 
můžete získat odměnu za zprostředkování/získání klienta!

Příklad: pokud znáte někoho, kdo poptává nové webové stránky nebo eshop, můžete za doporučení takového klienta získat provizi až do výše 25% z fakturované a uhrazené částky!

Příklad: doporučíte-li cestovní kancelář s velkou celoplošnou soutěží o zájezdy, můžete v rámci provize získat svůj vlastní zájezd!  

A nebo víte o někom dalším, kdo se chce zviditelnit a věnovat do naší soutěže své produkty nebo služby? Doporučte jej a získejte finanční nebo věcnou odměnu, vždy podle charakteru klienta.

Trochu podrobněji o soutěžích, slevách a provizích..

Soutěže

Připravované soutěže jsou plné jedinečných příležitostí, díky štědré podpoře našich sponzorů. Jen díky nim můžeme přinášet nejen atraktivní ceny, ale také exkluzivní zážitky.

Zapojte se do našich soutěží, chceme zdůraznit, že čím větší bude váš zájem a aktivní účast, tím atraktivnější a bohatší výhry pro vás můžeme zajistit. Sponzoři věnují zvláštní pozornost interakci a sledovanosti našich soutěží. Vaše aktivita a podpora jsou klíčové pro to, abychom mohli poskytovat ještě větší a kvalitnější ceny. Buďte součástí naší soutěžní komunity a společně vytvoříme nezapomenutelné zážitky plné skvělých odměn!

Slevy

Členové našich skupin budou mít také přístup k unikátním slevám na produkty nebo služby. Některé slevy mohou být dostupné pouze v konkrétních regionech, zatímco jiné mohou platit pro všechny regiony. 

Vstupte do světa exkluzivních výhod a slev, které nabízíme ve spolupráci s výrobci, velkoobchody a dalšími podnikateli. Naše partnerství s těmito sponzory nám umožňuje poskytovat skvělé produkty a služby, jež nejsou běžně dostupné. Jako členové naší komunity máte příležitost využívat výrazné slevy na různé produkty a služby, a to jak regionálně, tak celostátně. 

Provize za zprostředkování

Motivační systém provizí je jednoduchým a efektivním způsobem, jak si ještě více užít benefitů z aktivní účasti v naší komunitě. Zde je postup, jak získat provize: 

Logo: ZPROSTŘEDKUJ.TO

Pokud uvidíte inzerát označený naším logem "ZPROSTŘEDKUJ.TO", tak takový inzerát bude nabízet mimo jiné také možnost získat provizi za zprostředkování klienta.
Inzerát bude v rámci naší i vaší ochrany vždy vystaven na naší Facebookové stránce
IN. Doporučujeme vždy raději zkontrolovat.

Zprostředkování klienta:

Pokud znáte někoho, koho by mohl zajímat námi zveřejněný inzerát s označením "ZPROSTŘEDKUJ.TO", například nabídka tvorby webových stránek, zprostředkujte nám ho a získejte provizi! "jak se říká, za zeptání nic nedáš." Pokud s námi zprostředkovaný klient uzavře smlouvu a zaplatí nám, získáte nejpozději do dvou pracovních dnů od obdržení platby na náš účet slíbenou provizi! 

Příklad: Webová stránka bude stát 32 0000 Kč, provize bude stanovena na 20%, dostanete od nás 6 400 Kč! 

Jak taková naše nabídka vypadá se můžete podívat zde 

... a nebo si představte, že znáte cestovní kancelář, která by mohla být skvělým partnerem pro celoplošnou soutěž o zájezdy. Doporučte ji a získejte provizi, která může pokrýt náklady na váš vlastní zájezd!

Podrobnosti, jak získat provizi, naleznete zde .

--

Zprostředkujte nám klienta do soutěže VYHRAJ.TO!

Jde o stejný způsob a navíc nemusíte čekat na inzerát s označením ZPROSTŘEDKUJ.TO.

Představte si, že znáte například majitelku prodejny s kosmetikou, která se potřebuje zviditelnit a nebo jen představit nový produkt. Možností je mnoho.. Takového klienta můžeme lehce zviditelnit v našich soutěžích.. Zvýšíme mu prodejnost, znásobíme povědomí o jeho obchodu a podobně.

Zde se dozvíte o všech výhodách.

Pro podnikající členy skupin

Vzhledem k tomu, že ve skupinách, které spravujeme, bylo v minulosti pravidlem zahltit je nabídkou různých podnikatelských aktivit a to bezohledně k ostatním členům skupiny a jejich potřebám, rozhodli jsme se tomu zabránit schvalováním veškeré inzerce a nastavením pravidel.

Inzerce podnikatelského charakteru je a bude zpoplatněna drobným poplatkem.

Proč tomu tak je? 

1. Skupiny, které spravujeme, patří nám, a není naší povinností schválit každý inzerát. Pokud se nejedná o placený inzerát, je pouze a jen na nás, zda ho zveřejníme. 
2. Nevidíme důvod, proč bychom měli schvalovat inzerci podnikatelského charakteru zdarma. Taková inzerce by měla být oboustranně prospěšná (win win), tedy my disponujeme potenciálními klienty v podobě našich členů a vy nabízíte produkt nebo službu. 
3. Zavedením poplatků za inzerci máte daleko větší šanci uspět se svým produktem nebo službou tak, že se neztratíte v záplavě inzerce, která je ve většině případů nežádoucí. 

4. Proč odebíráme členy skupin s inzercí podnikatelského charakteru po 4 upozorněních? Pokud nechcete podpořit naši práci drobným poplatkem za inzerci, naznačuje to, že nemáte zájem naši práci podpořit. Proto nevidíme důvod, proč byste měli setrvávat v naší komunitě.

Díky zavedení drobných poplatků chceme podpořit efektivitu inzerce a zvýšit šance úspěchu pro ty, kteří nabízejí produkty nebo služby. Věříme, že tímto opatřením dosáhneme lepší rovnováhy mezi zájmy podnikatelů a potřebami našich členů. 

Pokud s námi zůstanete, budeme rádi, pokud se s naší vizí neztotožňujete, přejeme vám štěstí v jiných skupinách. Místo Vás přivedeme jiné zájemce o podnikatelskou inzerci v přehledné a setříděné inzertní komunitě.