(IN) Inzertní noviny Provize

Využijte Facebookové skupiny (IN) Inzertní noviny NAPLNO a získejte provizi za zprostředkování!

Logo ZPROSTŘEDKUJ.TO
Logo ZPROSTŘEDKUJ.TO

Motivační systém provizí je jednoduchým a efektivním způsobem, jak si ještě více užít benefitů z aktivní účasti v naší komunitě. Zde je postup, jak získat provize:

Logo: ZPROSTŘEDKUJ.TO

Pokud uvidíte inzerát označený naším logem "ZPROSTŘEDKUJ.TO", tak takový inzerát bude nabízet mimo jiné také možnost získat provizi za zprostředkování klienta.
Inzerát bude v rámci naší i vaší ochrany vždy vystaven na naší Facebookové stránce
IN. Doporučujeme vždy raději zkontrolovat.

Zprostředkování klienta:

Pokud znáte někoho, koho by mohl zajímat námi zveřejněný inzerát s označením "ZPROSTŘEDKUJ.TO", například nabídka tvorby webových stránek, zprostředkujte nám ho a získejte provizi! "jak se říká, za zeptání nic nedáš." Pokud s námi zprostředkovaný klient uzavře smlouvu a zaplatí nám, získáte nejpozději do dvou pracovních dnů od obdržení platby na náš účet slíbenou provizi!

Příklad: Webová stránka bude stát 32 0000 Kč, provize bude stanovena na 20%, dostanete od nás 6 400 Kč!

... a nebo si představte, že znáte cestovní kancelář, která by mohla být skvělým partnerem pro celoplošnou soutěž o zájezdy. Doporučte ji a získejte provizi, která může pokrýt náklady na váš vlastní zájezd!


Výši provize naleznete vždy u každého projektu nebo služby ZDE.

Postup pro získání provize naleznete ZDE 

A to není zdaleka vše!

Od 8. března 2024 je pro Vás připravena další příjemná změna a překvapení, které je určeno pouze pro členy našich FB skupin . Sledujte naší FB stránku (IN) Inzertní noviny , kde se vždy  jako první dozvíte o aktuálních informacích, novinkách a soutěžích! Některé naše akce budou mít časově omezenou platnost například možnost výhry v soutěži, vyhlášené kdykoliv v průběhu jakéhokoliv dne
a to včetně sobot a nedělí
.

Na jaké ceny se můžete těšit?

Může to být kvalitní spotřební elektronika (mobilní telefony), vstupenky do akvaparků, poukázky na různé pobyty a služby vždy podle aktuální nabídky našich sponzorů.

Registrace k provizi - Affilliate program

Provizní formulář 

Zde prosím vyplňte potřebné informace, tak abychom kdo jste a koho jste zprostředkoval(a).

Jakmile si vše ověříme, budeme vás kontaktovat.  Děkujeme.

Seznam inzerce s logem ZPROSTŘEDKUJ.TO 

Inzerce, kterou jsme zveřejnili.